Nemusí se vždy jednat jenom o ples

Fotokoutek Brno PhotoBox můžete využít takřka na každé akci, kde bude spousta lidí, kteří si chtějí udělat pěknou upomínku na takovou událost! Může se samozřejmě jednat i o plesy, ať už maturitní či fakultní nebo univerzitní, ale zároveň se může jednat také o narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, svatby, zkrátka cokoliv, kde si lidé užívají dobře strávený čas se svými přáteli a chtějí se občas pobavit i nějakou tou vtipnou pózou před kamerou.
svatební hostina a oslava může být skvělým místem pro fotky
Samozřejmě, na každé akci najdete lidi, kteří by nejraději před objektivem stáli celý den, ovšem je zcela na místě poznamenat, že právě proto nabízíme unikátní fotokoutek, který zvládne více činností najednou a je ve svém „zpracovávání“ určitě rychlejší než kdejaký fotograf. Pokud například pořídíte fotokoutek na nějakou velkou svatební hostinu, využijte fotografa opravdu jenom na ty párové novomanželské fotografie, případně na letmou dokumentaci akce, ale takové ty skupinové fotografie raději nechte na našem spolehlivém fotokoutku, který zastane i funkci tiskárny, takže si budou moci hosté své vzpomínky ještě ten den odnést ve svých kabelkách a taškách.rezervované stoly na plese, připraveny k usednutí

Nejdůležitější na tom celém procesu je, že dáte vašim návštěvníkům vůbec šanci udělat si profesionální fotky, které budou vypadat dobře, i když máte v krvi hned dvě vína a několik panáků. Jak je totiž známo, s postupem času se kvalita fotek https://www.maxiorel.cz/tip-jak-na-nejlepsich-devet-fotek-z-instagramu-2017bestnine vlastních zhoršuje s množstvím vypitého alkoholu a rozjívené zábavy, zatímco koutek bude mít vždycky perfektní výsledek, na který budete pyšní. Zároveň si můžete jako pořadatel oddechnout, protože budete mít o jednu další věc méně, o kterou se budete muset starat. Přeci jen je celá řada zařizování a organizování fotografa, kdežto fotokoutek zkrátka někde postavíte, dokonce vám ho i doručíme zdarma, a je to. Hotovo. Jediná domluva, která se bude dít, bude na konci a na začátku akce, tedy kam ho máme dovézt a kdy si pro něj máme přijet.